Nowy numer 24/2018 Archiwum

Pomóżmy pogorzelcom

Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej apeluje o wsparcie koszalińskich pogorzelców

W minioną sobotę doszło do tragicznego pożaru budynku socjalnego dla bezdomnych i ubogich przy ul. Słowiańskiej w Koszalinie. Pożar w ciągu kilku godzin strawił wszystko,  zginęła w nim 65-letnia kobieta.

Mieszkańcy budynku pozostali jedynie z tym, co im udało się wziąć do ręki przed opuszczeniem mieszkania. Większości z nich nie udało się zabrać nic, a budynek nie nadaje się do zamieszkania.

Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej zwraca się z prośbą o pomoc pogorzelcom. Potrzebne są: środki czystości, odzież osobista (slipy, koszulki, skarpety), bluzy i swetry, spodnie i kurtki.

Caritas prosi również o przekazanie nowego bądź sprawnego używanego sprzętu AGD, RTV, mebli itp.

Darczyńcy mogą także przekazywać datki na konto Caritasu. Zebrane środki finansowe zostaną przekazane na rzecz pogorzelców.

Nr konta Caritasu:

PKO BP S.A. I/O Koszalin
82 1020 2791 0000 7102 0009 0639 z dopiskiem POGORZELCY

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma