Nowy numer 4/2021 Archiwum

Pokazali nam, jak świętują

Rozwiązujemy bożonarodzeniowy konkurs fotograficzny.

Zakończył się konkurs fotograficzny "Gościa Niedzielnego" zatytułowany "Pokaż nam swoje święta". Zaprosiliśmy w nim Was, drodzy Internauci, do przysyłania zdjęć nawiązujących do świąt Bożego Narodzenia – spotkań przy świątecznym stole i w kościele, dekoracji, szopek, a nawet wypieków i potraw.

Konkurs ogłoszony był w papierowym wydaniu oraz na stronie internetowej "Gościa Koszalińsko-Kołobrzeskiego". I to właśnie, wy, drodzy Internauci, byliście jurorami konkursu – wybraliście najlepszą fotografię bożonarodzeniową.

Zdecydowana większość najbardziej doceniła fotografię Anity Hass z Piły. Drugie miejsce oddaliście Piotrowi Kardelowi z Bonina, natomiast trzecie Wiktorii Kajdanowicz z Bonina.

Zwycięzcom gratulujemy. Nagrody – atrakcyjne upominki – prześlemy pocztą.

Dziękujemy za udział w konkursie i głosowaniu. Mamy nadzieję, że w przyszłe święta spotkamy się w bożonarodzeniowym konkursie fotograficznym w większym gronie. Liczymy bowiem, że z roku na rok konkurs, który stał się już tradycją "Gościa Niedzielnego", będzie zdobywał kolejnych propagatorów dobrych katolickich obyczajów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama