Nowy numer 31/2021 Archiwum

Kim jest sługa?

Ponad 40-osobowa grupa pielgrzymów reprezentowała Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej w ogólnopolskiej pielgrzymce środowisk związanych z Caritas.

Na zakończenie 72. Tygodnia Miłosierdzia pracownicy z koszalińskiej centrali oraz wolontariusze z parafialnych i szkolnych Caritas dołączyli do XIII Ogólnopolskiej Pielgrzymki Pracowników i Wolontariuszy Caritas.

Ze względu na Jubileusz Miłosierdzia, spotkania duchowe pod hasłem: „Słudzy miłosierdzia” odbywały się w miejscach związanych z apostołami miłosierdzia - św. Faustyną i św. Janem Pawłem II.  W sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie pielgrzymi uczestniczyli w Mszy św. pod przewodnictwem bp. Wiesława Szlachetki, przewodniczącego Komisji Charytatywnej Konferencji Episkopatu Polski, oraz wysłuchali konferencji ks. Artura Ważnego „Kim jest sługa?”, a na zakończenie wzięli udział w zabawie integracyjnej poprowadzonej przez wodzireja. On też przeprowadził 2500 pielgrzymów do łagiewnickiego sanktuarium Bożego Miłosierdzia, gdzie o godz. 15 odmówiono Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama