Nowy numer 3/2021 Archiwum

Jerzy Zelnik w Koszalinie

Już 17 listopada otwarte spotkanie z aktorem w ramach cyklu "Gość na Plus". Zapraszamy do zapoznania się ze spotem.

Spot przygotowany przez redakcję Radia Plus Koszalin
Zaproszenie na spotkanie "Gość na Plus" z Jerzym Zelnikiem

Spotkanie odbędzie się 17 listopada o godz. 18 w sali kinowej Koszalińskiej Biblioteki Publicznej. Wstęp wolny.

Jerzy Zelnik jest aktorem teatralnym i filmowym. Najbardziej kojarzony jest z rolą Ramzesa XIII w filmie "Faraon" (1966) Jerzego Kawalerowicza. Jest także scenarzystą małych form teatralnych (monodramów, etiud), reżyserem teatralnym. Ostatnio można go było zobaczyć w filmie "Smoleńsk" oraz w teatrze telewizji "Totus Tuus" w reż. Pawła Woldana.

Jest autorem wydanej w tym roku książki "Szczerze nie tylko o sobie". W książce tej aktor dzieli swoją historią życia, wspominając rodziców, życie w zniszczonej wojną Warszawie, a następnie studia i małżeństwo oraz pracę zawodową. Ojcem Jerzego Zelnika był Jan Zelnik, reżyser dźwięku radiowego, autor sztuk scenicznych i słuchowisk, reżyser m.in. audycji "Podwieczorek przy mikrofonie".

Każdy, kto na spotkanie 17 listopada przyniesie książkę, będzie mógł uzyskać autograf i dedykację autora.

Cykl "Gość na Plus", realizowany przez redakcje "Gościa Niedzielnego" i Radia Plus, to propozycja spotkań ze znanymi w przestrzeni medialnej osobami, które dzięki swojej pasji i niezwykłym dokonaniom mogą stać się inspiracją dla wszystkich poszukujących w życiu dobra i prawdy. W tej propozycji nie chodzi jednak o zwykłe spotkanie z kimś znanym, ale o głębsze poznanie człowieka i motywów, którymi kieruje się w tym, co robi w życiu. "Goście na Plus" to ludzie inspirujący, doświadczeni życiowo, ciekawi.

Spotkania mają charakter wywiadów na żywo, prowadzonych przez dziennikarzy "Gościa Niedzielnego" i Radia Plus. Przewidziana jest też możliwość zadawania pytań przez publiczność.

Gośćmi cyklu byli już: prof. Bogdan Chazan, Marek Kamiński, Krzysztof Zanussi oraz Janina Ochojska.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama