Nowy numer 22/2020 Archiwum

Życzenia biskupa na Boże Narodzenie

Bp Edward Dajczak składa życzenia czytelnikom "Gościa Niedzielnego" oraz wszystkim mieszkańcom diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

Siostry i Bracia w Chrystusie, Kochani Diecezjanie!

Betlejem to początek wielkiego odnowienia człowieka, a Bóg dokonuje go wielkim aktem miłosiernej miłości. Ten dar jest bezwarunkowy, niezasłużony i uzdalniający nas do kochania drugiego człowieka.

Życzę więc Wam, kochani Diecezjanie, narodzenia Jezusa dzisiaj w głębi serca i doświadczenia piękna takich chwil.

Niech Nowy 2017 Rok będzie czasem owocującym dobrem i miłością.

Niech rozpoczynający się II Synod naszej wspólnoty diecezjalnej uwrażliwi nas na kierowane do nas słowo Boga. Niech też wskrzesza w naszych sercach ogień Jego miłości.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Zapraszamy też do obejrzenia najnowszego, świątecznego odcinka biskupiego wideobloga, przygotowanego przez diecezjalną telewizję internetową "Dobre Media".

Życzenia świąteczne od bp. Edwarda Dajczaka
DobreMedia

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama