Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Konkurs świąteczny rozwiązany

Przyznano nagrody w konkursie plastycznym Caritas na bombkę bożonarodzeniową.

Konkurs plastyczny to - obok kolędowania, jasełek, wigilii, udziału w akcjach charytatywnych - kolejny sposób, w jaki świetlica Caritas zapoznaje najmłodszych z tradycjami świąt Bożego Narodzenia.

Do konkursu, w którym należało przedstawić bombkę jako rękodzieło artystyczne, przystąpili uczniowie szkół podstawowych oraz z placówek wychowania pozaszkolnego z Koszalina.

Nagrody przyznano w dwóch kategoriach. W obydwu zwyciężyli podopieczni Weroniki Krajewskiej, nauczycielki ze szkoły podstawowej nr 7: w kategorii klas V - Mateusz Mirosz, zaś wśród 4-klasistów - Łukasz Szachowicz. Kolejne miejsca zajęli uczniowie szkoły podstawowej w Boninie i koszalińskiej SP 18.

Wyróżnienia trafiły m.in. do podopiecznych Świetlicy Opiekuńczo-Wychowawczej Caritas w Koszalinie oraz Klubu Wojskowego Kleks w Koszalinie.

Patronat medialny nad konkursem sprawował Gość Niedzielny.

Szczegółowy raport o zwycięzcach konkursu dostępny jest na stronie Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma