Nowy numer 24/2018 Archiwum

Pomyślna operacja biskupa

Kuria biskupia wydała komunikat w sprawie przebiegu leczenia biskupa diecezjalnego Edwarda Dajczaka.

Szczęść Boże!
Przewielebni Księża!
Czcigodne Osoby Konsekrowane!
Drodzy Diecezjanie, Bracia i Siostry!

W dniu wczorajszym (24 stycznia) biskup diecezjalny Edward Dajczak przeszedł operację kręgosłupa w klinice w Bydgoszczy. Według opinii Pana Profesora kliniki operacja przebiegła dobrze i przyniosła zakładane efekty.

W związku z tym Biskup Edward będzie mógł wrócić do diecezji w najbliższy piątek tj. 27 stycznia. Sam Biskup Edward czuje się dobrze i z całego serca dziękuje za zanoszoną przez ostatni miesiąc modlitwę w jego intencji. Nasz Pasterz przekazuje wyrazy wdzięczności za okazywaną troskę o jego zdrowie i życzliwość serca.

W imieniu naszego Pasterza, zwracam się z prośbą do Księży, Osób Konsekrowanych i Diecezjan, a także do wszystkich ludzi dobrej woli, o dalsze wsparcie modlitewne, aby czas rekonwalescencji prowadził do umocnienia zdrowia.

Bp Krzysztof Włodarczyk, Wikariusz Generalny

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma