Nowy numer 09/2020 Archiwum

Święty czas naszego Kościoła

Bp Edward Dajczak zaprasza czytelników "Gościa Koszalińsko-Kołobrzeskiego" na inaugurację synodu diecezjalnego.

"Kochani diecezjanie! 25 lutego 2017 r. o godz. 10 w koszalińskiej katedrze rozpoczyna się święty czas naszego Kościoła: II Synod Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Zapraszam na to wydarzenie wszystkich, którzy mogą przybyć. Proszę was o tę obecność i modlitwę.

Poprzez komunikat niedzielny poproszę, by we wszystkich kościołach diecezji biły wtedy dzwony – to jest czas rozpoczynający się w każdym miejscu naszej diecezji. Niech ten dźwięk przywołuje nas do świadomości: Bóg jest między nami. A synod niech będzie tym czasem, w którym jeszcze pilniej zechcemy usłyszeć, co On, w Duchu Świętym, mówi do Kościoła".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama