Nowy numer 46/2019 Archiwum

Tu jest miejsce wyzwolenia

Wspólnota Cenacolo. Wielu diecezjan zna tych chłopaków z wystąpień w kościołach, podczas których dawali świadectwo o tym, jak Bóg wyciągnął ich z bagna nałogu. Mieszkają w Giezkowie koło Koszalina i otwierają drzwi dla takich jak oni.

Giezkowo lepiej znane jest w innych częściach Polski, a nawet świata niż wśród naszych diecezjan. Chociaż wielu tutejszych ma problemy z różnymi nałogami, nie chcą słuchać, że to miejsce czeka na nich, tak dotkliwie poranionych. – Koszalin to trudne, zimne miasto – ubolewają Grzegorz i Doni, którzy we wspólnocie Cenacolo znaleźli czystość od nałogu. Przykro im, że niewiele dają ich "tournée" po lokalnych szkołach i kościołach, ulotki rozdawane na ulicy. A przecież w Giezkowie można wrócić do życia. Nie, więcej: rozpocząć nowe.

O tym, dlaczego warto wybrać (lub komuś podpowiedzieć) właśnie tę drogę porzucenia nałogu można przeczytać w najnowszym papierowym wydaniu Gościa Koszalińsko-Kołobrzeskiego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama