Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Bóg, który zaskakuje

Z okazji Świąt Wielkanocnych bp Edward Dajczak złożył życzenia czytelnikom Gościa Koszalińsko-Kołobrzeskiego.

W tym roku chciałbym zaproponować Państwu takie wielkanocne spotkanie ze Zmartwychwstałym, podczas którego trochę trzeba się potrudzić, spróbować Go poszukać, dać się zadziwić tym, że Bóg jest właśnie taki.

Święto Zmartwychwstania ma to do siebie, że odkrywa nam Boga, który zaskakuje. Jego rozwiązań nikt nie potrafiłby wymyślić, nie mamy najmniejszych szans.

Chciałbym Państwu życzyć takiej Wielkanocy, która napełnia zdumieniem. Także zadziwieniem darem, jakim są nasi bliscy, tym, że nasz dom nie jest pusty, ale żywy, pełen dobra i miłości.

Życzę takiego spotkania z bliskimi, które przekracza granice wiedzy o sobie nawzajem, a daje poczucie bycia zrozumianym. A przede wszystkim głębokiego spotkania z Panem, z Tym, który zmartwychwstał, a który jest sercem wielkanocnego święta.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma