Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Mów: rewelacja!

Taką receptę na udane małżeństwo podrzucił blisko 250 słuchaczom na szczycie Góry Polanowskiej znany kaznodzieja ks. Piotr Pawlukiewicz.

Spotkanie 11 maja zorganizowali Mężczyźni Pustelni. Prócz tego, że kilka razy w roku praktykują pobożność „ekstremalnie”, stawiają na regularną formację. Od 2 lat co kilka tygodni zapraszają panów na czwartkowe katechezy do polanowskiej pustelni. Słuchają różnych mówców – nawróconego ćpuna, ekskomandosa, gangstera, a także duchownych i świeckich teologów. Majowe nauki powierzyli ks. Piotrowi Pawlukiewiczowi, znanemu kaznodziei, wykładowcy homiletyki w seminarium w Warszawie. Zaproszenie na to spotkanie skierowali także do kobiet i w ogóle do rodzin. – Pomyśleliśmy, że nie możemy tego spotkania ograniczyć wyłącznie do mężczyzn – powiedział Marcin Piotrowski, lider Mężczyzn Pustelni. – Nasz rozwój pokazuje, że jest dużo do zagospodarowania na polu formacji rodzin. Zamierzamy częściej otwierać się na takie inicjatywy jak dzisiejsza. Mamy kilka nowych pomysłów.

Dostępne jest 20% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma