Nowy numer 38/2021 Archiwum

Singlu, zawrzyj znajomość

Koszalińska "Kawiarnia z duszą" zaprasza na spotkanie dla singli. Będzie można podczas niego zawrzeć interesujące znajomości lub kto wie, poznać tę "jedyną"?

Dzień Chłopaka to dobry pretekst, by znaleźć kogoś, z kim chciałoby się spędzić długie jesienne wieczory, a może nawet… jesień życia. Single, czyli osoby nie posiadające pary, będą miały taką okazję. Wystarczy, że 30 września o godz. 19 przyjdą do kawiarni "Kawa z Duszą" na ul. Dzieci Wrzesińskich 9/2 w Koszalinie.

Spotkanie odbędzie się na wzór tzw. speed dating (ang. szybkie randki), czyli sesji krótkich rozmów, podczas których uczestnicy wieczoru zaznaczą w osobistym formularzu osobę, która ich zainteresowała. Zgodność opinii rozmówców będzie weryfikowana przez organizatorów i w tych przypadkach, w których obydwie będą pozytywne, rozmówcy będą mogli otrzymać dostęp do informacji o osobie (np. nr telefonu), z którą chcieliby skontaktować się poza sesją.

- To inicjatywa dla ludzi, którzy szukają czegoś więcej. Zależy nam, żeby stworzyć okazję do poznania osób kierujących się wartościami chrześcijańskimi - informuje Wioletta Łosiniecka z "Kawiarni z duszą", działającej pod auspicjami koszalińskiego Domu Miłosierdzia Bożego.

Spotkanie dla singli nie ma mieć wyłącznie charakteru matrymonialnego.

- Chcemy dać ludziom szansę, żeby poznawali się ze sobą, ale chodzi nie tylko o znalezienie pary. Nie podsuwamy planu żadnej z randek, każda para może podjąć rozmowę na dowolny temat - wyjaśnia organizatorka.

Jak dodaje, "szybkie randki" to zarazem ciekawy sposób, żeby w ogóle poznać innych ludzi, dlatego początkowa zabawa ma nie tylko ułatwić późniejsze rozmowy przy stolikach, ale też być już okazją do poznania szerszego grona.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama