• facebook
 • rss
 • Singlu, zawrzyj znajomość

  Katarzyna Matejek Katarzyna Matejek

  dodane 12.09.2017 12:33

  Koszalińska "Kawiarnia z duszą" zaprasza na spotkanie dla singli. Będzie można podczas niego zawrzeć interesujące znajomości lub kto wie, poznać tę "jedyną"?

  Dzień Chłopaka to dobry pretekst, by znaleźć kogoś, z kim chciałoby się spędzić długie jesienne wieczory, a może nawet… jesień życia. Single, czyli osoby nie posiadające pary, będą miały taką okazję. Wystarczy, że 30 września o godz. 19 przyjdą do kawiarni "Kawa z Duszą" na ul. Dzieci Wrzesińskich 9/2 w Koszalinie.

  Spotkanie odbędzie się na wzór tzw. speed dating (ang. szybkie randki), czyli sesji krótkich rozmów, podczas których uczestnicy wieczoru zaznaczą w osobistym formularzu osobę, która ich zainteresowała. Zgodność opinii rozmówców będzie weryfikowana przez organizatorów i w tych przypadkach, w których obydwie będą pozytywne, rozmówcy będą mogli otrzymać dostęp do informacji o osobie (np. nr telefonu), z którą chcieliby skontaktować się poza sesją.

  - To inicjatywa dla ludzi, którzy szukają czegoś więcej. Zależy nam, żeby stworzyć okazję do poznania osób kierujących się wartościami chrześcijańskimi - informuje Wioletta Łosiniecka z "Kawiarni z duszą", działającej pod auspicjami koszalińskiego Domu Miłosierdzia Bożego.

  Spotkanie dla singli nie ma mieć wyłącznie charakteru matrymonialnego.

  - Chcemy dać ludziom szansę, żeby poznawali się ze sobą, ale chodzi nie tylko o znalezienie pary. Nie podsuwamy planu żadnej z randek, każda para może podjąć rozmowę na dowolny temat - wyjaśnia organizatorka.

  Jak dodaje, "szybkie randki" to zarazem ciekawy sposób, żeby w ogóle poznać innych ludzi, dlatego początkowa zabawa ma nie tylko ułatwić późniejsze rozmowy przy stolikach, ale też być już okazją do poznania szerszego grona.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół