Nowy numer 34/2019 Archiwum

Młodzi szachiści wciąż w formie

Po raz kolejny koszalińscy ministranci-szachiści przynieśli chlubę diecezji. Z ministranckich mistrzostw Polski wrócili z medalami.

W IX Mistrzostwach Polski Ministrantów w Szachach, które odbyły się 18-19 listopada w Starachowicach, wzięło udział 122 ministrantów z całej Polski. Rozegrano 3 turnieje - dla szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej.

O tytuł szachowego mistrza zmagali się także nasi diecezjanie. Ci startujący w najmłodszej kategorii wiekowej - Antoni Lebiedowicz, Paweł Zientara, Igor Kółakowski, Stanisław Plust - wywalczyli III miejsce w dwóch turniejach - szachach szybkich i błyskawicznych.
Indywidualnie w szachach szybkich najlepsze miejsce z koszalińskiej drużyny uzyskał Stanisław Plust (10 miejsce), zaś w szachach błyskawicznych Antoni Lebiedowicz (16 miejsce).

W kategorii C (rocznik 2007 i młodsi) wystartował Paweł Plust zajmując indywidualnie
19 miejsce w szachach szybkich i 22 miejsce w szachach błyskawicznych.

Organizatorami imprezy była parafia pw. MB Nieustającej Pomocy w Starachowicach oraz Katolicki Klub Szachowy Gambit.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL