Nowy numer 34/2019 Archiwum

Dla każdego jest miejsce przy wigilijnym stole

Wigilii nikt nie powinien spożywać samotnie. W Koszalinie znajdzie się miejsce przy świątecznym stole dla wszystkich samotnych, utrudzonych i bezdomnych.

Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej i Stowarzyszenie Dom Miłosierdzia Bożego zapraszają do wigilijnego stołu osoby, które nie mają z kim do niego zasiąść. W niedzielę 24 grudnia wieczerzę wigilijną spożyje z nimi bp Krzysztof Włodarczyk.

Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 15 w kaplicy Domu Miłosierdzia Bożego przy al. Monte Cassino 7.

Na wigilijnym stole, do którego goście zasiądą po Eucharystii, nie zabraknie tradycyjnych polskich potraw, m.in. karpia, czerwonego barszczu i pierogów. Każdy z gości otrzyma także świąteczną paczkę żywnościową.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL