Nowy numer 41/2019 Archiwum

Podejmij ważne wyzwanie!

W pierwszy piątek i pierwszą sobotę marca wspólnota WSD Koszalin zaprasza do włączenia się w "Dni modlitwy i postu za kapłanów i kleryków".

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego akcję, który na zlecenie WSD Koszalin wyprodukowała Agencja Multimedialna F-ski. W filmie występują kapłani: proboszcz, wikariusze, kapelan więzienia oraz kleryk.

DNI MODLITWY I POKUTY W INTENCJI KAPŁANÓW DIECEZJI KOSZALIŃSKO - KOŁOBRZESKIEJ
Agencja Multimedia F-ski.pl

Wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego zaprasza wszystkich wiernych diecezji do podjęcia wyjątkowego wyzwania duchowego w intencji biskupów, kapłanów, kleryków oraz nowych powołań.

- Proponujemy podjęcie dobrowolnej formy modlitwy i postu w pierwszy piątek lub pierwszą sobotę marca, czyli 2. i 3. dnia tego miesiąca. Jesteśmy głęboko przekonani, że takiego wsparcia potrzebują nasi biskupi, prezbiterzy, a także i sama wspólnota WSD - mówi ks. dr Wojciech Wójtowicz, rektor.

Duchowny wyjaśnia motywy wyboru akurat tych dwóch dni: - Pierwszy piątek to dzień Serca Jezusowego, z którego płynie moc miłości - podstawowa zasada kapłańskiej wierności. Pierwsza sobota, to dzień Serca Maryi, związany także z objawieniami w Fatimie, skąd płynie przesłanie o wartości pokuty i wynagrodzenia.

- Dziękujemy za każde poruszenie serca i każdy gest - dodaje ks. Wójtowicz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL