Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zdecyduj się na owoce Ducha

Nie tylko odkryć je w sobie, ale i służyć nimi wspólnocie. Charyzmaty były tematem nauk w kościele św. Ottona w Słupsku.

Podobnie jak podczas zeszłorocznych misji świętych, przeżytych w 70. rocznicę przybycia klarysek od Wieczystej Adoracji do Słupska, także od 18 do 21 lutego br. nabożeństwa, konferencje i modlitwy poprowadziła Szkoła Nowej Ewangelizacji z Koszalina. Chętnych do wsłuchania się w temat 4-dniowego cyklu pt. „Duch Święty wszystkiego was nauczy” nie brakowało. To wierni różnych słupskich parafii, którzy – jak podkreśla kapelan klasztoru i rektor kościoła ks. Józef Kwieciński – u „Ottona” znajdują umocnienie duchowe. Na co dzień towarzyszą oni siostrom klauzurowym w wieczystej adoracji, która promieniuje stąd na całą diecezję (także za pośrednictwem transmisji internetowej).

Dostępne jest 35% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23. Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL