Nowy numer 42/2019 Archiwum

Nuty jak tabletki

Po prostu przychodzą i zaczynają grać. W pomieszczeniu robi się zupełnie inna atmosfera. Pani Gosia po czterech miesiącach chemii pięknie się uśmiecha.

Jest wychudzona i straciła wszystkie włosy. Jednak na dźwięk „Ave Maria” Cacciniego wychodzi z pokoju i siada na kanapie w holu. – Człowiek jakiś inny się robi. Wiadomo, myśli się, co będzie dalej, ale ta muzyka daje trochę spokoju. Bardzo mi się podoba. Za krótko to trwa. Mogliby częściej przychodzić – stwierdza pani Gosia. Studenci z Instytutu Muzyki przy Akademii Pomorskiej, działający przy Duszpasterstwie Akademickim, zaangażowali się w wolontariat. Dają to, co mają – talent muzyczny. Odwiedzają słupskie hospicjum i... koncertują. To jednak koncerty nieco inne. – Nie mamy konferansjera, który by nas zapowiadał, braw nam nikt nie bije – mówi Wojtek Złoch, który grywa tu na pianinie.

Dostępne jest 21% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL