Nowy numer 34/2019 Archiwum

Rodzina Rodzinie - temat wciąż aktualny

- Wojna w Syrii trwa już dłużej niż II wojna światowa. Zeszła z pierwszych stron gazet, ale pomoc jest wciąż potrzebna - przypomina ks. Marcin Iżycki, dyrektor Caritas Polska.

Podczas Zgromadzenia Dyrektorów Caritas Diecezjalnych w Koszalinie, ks. Marcin Iżycki w rozmowie z "Gościem Niedzielnym" przypomina o flagowym programie pomocy humanitarnej prowadzonym przez Caritas.

- Pomoc w Syrii potrzebna będzie jeszcze przez długie lata. Dzięki naszym darczyńcom, możemy ludziom zapewnić podstawowe rzeczy, które pozwalają im przeżyć. W nieco ponad rok wydaliśmy już ponad 30 mln złotych. To są pieniądze od konkretnych ludzi, nie organizacji, czy programów rządowych - podkreśla ks. Iżycki, wyrażając wdzięczność Polakom za zaangażowanie w projekt.

Jak informuje ks. Tomasz Roda, dyrektor Caritas Diecezji Koszlińsko-Kołobrzeskiej, w projekcie bierze udział ponad 40 parafii z tej diecezji.

Do akcji "Rodzina Rodzinie" można się wciąż dołączyć. Szczegóły TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL