Nowy numer 32/2018 Archiwum

Cała głowa pytań

Nadmorscy ewangelizatorzy przygotowywali się w Koszalinie do dziesięciodniowej misji na Wybrzeżu. Rekolekcje o głoszeniu Ewangelii prowadził bp Edward Dajczak.

W koszalińskim Domu Miłosierdzia Bożego 16 lipca rozpoczęły się duchowe przygotowania do 10. Ewangelizacji Nadmorskiej. Wzięło w nich udział 40 osób, głównie spoza diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, wśród nich kapłani, klerycy i siostry zakonne. Nie brakowało świeckich, zwłaszcza zaangażowanych we wspólnoty podejmujące akcje ewangelizacyjne. Nowością była większa niż zazwyczaj liczba osób starszych.

Ksiądz Radosław Siwiński, pomysłodawca akcji i dyrektor Domu Miłosierdzia, zauważa, że jubileuszowa Ewangelizacja Nadmorska przyciągnęła mniej chętnych niż zwykle.

Dostępne jest 27% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma