Nowy numer 33/2018 Archiwum

Serce Pomorza zabiło w Koszalinie

Widać ich nie tylko wtedy, gdy zakładają żółte koszulki. Są młodzi, zdolni, ambitni. I świadomi, że to z nich budowany jest żywy pomnik św. Jana Pawła II.

Blisko 700 studentów, stypendystów Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, przyjechało na letni obóz do Koszalina.

Nawet w deszcz

Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta nad morzem. Radości z zobaczenia Bałtyku nie zdołała popsuć nawet pogoda. – Byłam trochę rozczarowana, że nie mogłam popływać, ale już samo chodzenie po brzegu było świetne! – cieszy się Dominika Budzyńska. Pochodzi z okolic Lubartowa, jest najstarsza z trojga rodzeństwa, więc – jak przyznaje – przeciera szlaki. – Stypendium to potężne odciążenie rodzinnego budżetu. Nie wiem, czy bez niego mogłabym w ogóle studiować – przyznaje przyszła specjalistka od finansów.

Dostępne jest 10% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma