Nowy numer 32/2018 Archiwum

Plaże dla wszystkich

Kilka kilometrów przemaszerowane brzegiem Bałtyku może stać się czymś więcej niż tylko popołudniowym spacerem. To okazja do zwrócenia uwagi, że nie wszyscy mogą korzystać z uroków nadmorskich terenów.

– My, sprawni, zwykle nie uświadamiamy sobie nawet, jak wiele barier kryje się dookoła nas. Weźmy pod uwagę choćby to, że na wiele plaż nie da się wjechać wózkiem inwalidzkim – mówi Agnieszka Szeląg, wyciągając z torby plik ulotek z hasłem: „Ustaw czułość na morze zmian”. Rozdaje je napotkanym osobom na plaży między Gąskami a Sarbinowem, zapraszając, by przyłączyły się do spaceru. A także do projektu „440 km po zmianę”.

Dostępne jest 41% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma