Nowy numer 08/2020 Archiwum

Koncert Wojtka Mazurka

Jest inżynierem elektrotechniki, nadzoruje linie wysokiego napięcia, a po godzinach gra, śpiewa, komponuje. W rodzinnym Miastku będzie promować swoją płytę "Kochać jak Ty".

Choć zawodowo spełnia się jako inżynier, na ścieżce artystycznej też ma się czym pochwalić. Wojciech Mazurek kilkakrotnie był laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Aktorskiej, dostał się do finału konkursu Polskiego Radia, można było go usłyszeć także w „Szansie na sukces”. Jest do tego utalentowanym kompozytorem i autorem tekstów.

Niejednokrotnie z dumą podkreśla, że pochodzi z Miastka. W tym mieście zostawił też swój artystyczny ślad, komponując hymn dla parafii mariackiej.

Teraz zaprasza na koncert, podczas którego będzie promować swoją płytę „Kochać jak Ty”.

Koncert Wojciecha Mazurka odbędzie się w niedzielę 21 października o godz. 19 w kościele pw. NMP Wspomożenia Wiernych w Miastku w ramach obchodów Papieskiego Dzieła Misyjnego.

Naucz mnie kochać - Wojciech Mazurek
Singiel promujący płytę artysty.
Wojciech Mazurek

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama