GN 2/2019 Archiwum

Praca się kończy, ale nie posługa

Kapłańska emerytura nie jest powieszeniem sutanny na kołku. – Taki na szczęście jest charakter naszego powołania – ono trwa do ostatniej chwili – powiedział bp Edward Dajczak, składając świąteczne życzenia księżom seniorom.

Kolejną, gruntownie odremontowaną część domu 20 grudnia pobłogosławił bp Edward Dajczak. – Posługa kapłańska ma to do siebie, że właściwie nigdy się nie kończy. Czy jesteśmy sprawni, czy unieruchomieni, zawsze możemy służyć ludziom. Taki na szczęście jest charakter naszego powołania – ono trwa do ostatniej chwili – mówił bp Dajczak, składając bożonarodzeniowe życzenia emerytowanym kapłanom.

Dostępne jest 29% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy