GN 08/2020 Archiwum

Rekolekcje wielkopostne dla mężczyzn

Już w ten piątek panowie zapraszają panów na rekolekcje wielkopostne poruszające męskie problemy z wiarą i byciem blisko Pana Boga.

Panowie zapraszają na trzy weekendowe popołudnia i wieczory do koszalińskiego Domu Miłosierdzia na słuchanie słowa Bożego i męskie rozmowy.

- To nie jest tak, że mężczyźni potrzebują innego nauczania niż kobiety, wszystkie te sprawy, które poruszane są podczas rekolekcji dotyczą i ich, ale do nas trzeba mówić wyraźnie, twardo, konkretnie i po męsku, żebyśmy zrozumieli - mówi Marcin Piotrowski ze wspólnoty Mężczyźni Pustelni, która organizuje rekolekcje.

Oprócz nauk ważną częścią rekolekcji są panele dyskusyjne. Jakie tematy poruszają panowie w swoich rozmowach?

Rekolekcje wielkopostne dla mężczyzn   Program rekolekcji Mężczyźni Pustelni - To, co dotyka nas najczęściej: „korek, worek i rozporek”. Mówimy o uwikłaniach, uzależnieniach, problemach, „męskich grzechach” - dodaje Marcin Piotrowski.

W tym roku nauki rekolekcyjne głosić panom będzie ks. Marcin Gajowniczek, kapelan Zakładu Karnego w Czarnem.

Męskie rekolekcje w Domu Miłosierdzia rozpoczną się w piątek o godz. 19, zakończą niedzielną agapą. W sobotę i niedzielę spotkania od godz. 15.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama