Nowy numer 14/2020 Archiwum

Weekendowe rekolekcje dla małżeństw 22-24 marca

Nad tym, jak się dogadać, będą zastanawiać się małżonkowie podczas rekolekcji w Grzybowie.

Na weekendowe spotkanie zaprasza wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Miłosierdzie Boże" przy parafii katedralnej w Koszalinie.

Przez trzy dni - od 22 do 24 marca - w Ośrodku Rekolekcyjno-Wypoczynkowym "Gwiazda Morza" w podkołobrzeskim Grzybowie małżonkowie będą szukać odpowiedzi na pytania o to, dlaczego ze sobą rozmawiać, jak słuchać, żeby usłyszeć, jak mówić, by nie ranić i jak stawić czoło blokadom komunikacyjnym. Pomogą im w tym Joanna i Norbert Dawidczykowie, terapeuci i specjaliści od rodziny. Podczas weekendu prowadzone będą również warsztaty dla osób w związkach niesakramentalnych.

Organizatorzy zapewniają przedszkole dla małych dzieci i profesjonalną opiekę dla młodzieży.

Zapisy na rekolekcje przez stronę internetową: rekolekcjemalzenskie.simplesite.com. Kontakt tel.: 534 239 211.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama