Nowy numer 12/2019 Archiwum

Śpiewające świętowanie

Siostry kanoniczki Ducha Świętego szykują się do wielkich rocznicowych uroczystości. Swoją radość z 800 lat obecności zgromadzenia w Polsce postanowiły wyrazić muzyką. Nagrania powstają także nad morzem.

Duchaczki na jubileusz szykują kilka niespodzianek. Jedną z nich będzie płyta z utworami, które są pisane przez siostry, ale także przez nie wykonywane. Przedsięwzięcie, jak klamra, spina wszystkie domy zgromadzenia: od Tatr do morza. – Nagrywamy nawet nie jedną, ale dwie płyty, bo tak się rozszalałyśmy z powodu jubileuszu napełniającego nas wielką radością. Płyty powstają nie tylko w Krakowie, w naszym domu macierzystym, ale też w różnych miejscach Polski, w naszych pozostałych domach – mówi s. Dominika Pac z Ustki.

Dostępne jest 12% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL