Nowy numer 14/2020 Archiwum

Wielki Post w internecie

Istnieją różne propozycje rozważań wielkopostnych na znanych portalach. Są też inicjatywy lokalne, jak choćby rekolekcje słupskiego Duszpasterstwa Akademickiego czy redemptorystów ze Szczecinka.

Rekolekcje Duszpasterstwa Akademickiego w Słupsku ruszyły w pierwszą sobotę Wielkiego Postu. Zgodnie z zapowiedzią każdy nowy odcinek będzie można obejrzeć na żywo w kolejne soboty o godz. 20 na profilu facebookowym duszpasterstwa.

Odcinki można też w całości obejrzeć później. Pierwszy trwał niespełna 20 min. i dotyczył postanowień wielkopostnych.

Redemptoryści zaproponowali dostępne na kanale YouTube wielkopostne rozważania: "40 dni ze św. Gerardem Majellą". Był on członkiem zgromadzenia żyjącym w XVIII wieku.

Rozważania, które zrealizowała Telewizja Trwam, prowadzi pracujący w szczecineckiej parafii pw. Ducha Świętego o. Tymoteusz Macioszek. Odcinki nagrywane były w Szczecinku. Trwają niespełna 5 min.

Wszystkie odcinki dostępne są na specjalnie dedykowanym kanale w serwisie YouTube.

Jest też propozycja salezjanów z Piły. Każdego dnia Wielkiego Postu na stronie parafii pw. Świętej Rodziny pojawiają się, w formie tekstu, rozważania, myśli, cytaty, dotyczące jakiegoś świętego. Rozważania można znaleźć na oficjalnej stronie parafii.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama