Nowy numer 13/2020 Archiwum

Rusza oaza dla dorosłych

To pierwsza tego typu inicjatywa Ruchu Światło-Życie w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Najbliższe spotkanie odbędzie się 4 kwietnia o godz. 20 przy parafii pw. św. Wojciecha w Koszalinie.

Jak czytamy w zapowiedzi pierwszego spotkania tworzącej się grupy, propozycja skierowana jest do osób dorosłych w każdym wieku - zarówno studentów, osób samotnych czy żyjących w małżeństwach i nie będących w Domowym Kościele (gdyż druga strona nie jest zainteresowana tego rodzaju formacją), jak i wdowców.

- Naszym celem jest przede wszystkim zgromadzenie osób, które zachwyciły się charyzmatem Ruchu Światło-Życie (np. w gałęzi młodzieżowej), nadal chcą podążać drogą zaproponowaną przez ks. Franciszka Blachnickiego i w ten sposób pogłębiać swoją relację z Panem Bogiem, a także osób, które chciałyby dopiero odkrywać piękno tego charyzmatu - mówią organizatorzy oazy dla dorosłych.

Duszpasterzem grupy będzie ks. dr Dariusz Wypych.

Kontakt z organizatorami: krystianinf@gmail.com lub telefonicznie: 604858643 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama