Nowy numer 03/2020 Archiwum

Mistrzostwa Polski Księży i Ministrantów w Kolarstwie Szosowym w Skrzatuszu

Zawody odbędą się 18 maja w sanktuarium diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej w Skrzatuszu. Będzie to 5. edycja tej imprezy.

Do udziału w zawodach zaproszeni są wszyscy, którzy tworzą Liturgiczną Służbę Ołtarza, a zatem: biskupi, kapłani, diakoni, ministranci, nadzwyczajni szafarze, klerycy, bracia zakonni.

Jak podają organizatorzy, skrzatuskie zawody są propozycją dla tych, którzy oprócz pełnienia służby przy ołtarzu Jezusa Chrystusa odnajdują radość życia, gdy siadają na swoje rowery. Zaproponowane spotkanie i zawody mają pomóc połączyć życie modlitwy i służby z radosnym uprawianiem sportu.

Oprócz imprezy ogólnopolskiej, 18 maja, zostaną w Skrzatuszu rozegrane także 2. Mistrzostwa Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej.

Regulaminy obu imprez, sposób zapisów, przebieg tras, dostępne na oficjalnej stronie mistrzostw.

Organizatorami zawodów są: Diecezja Koszalińsko-Kołobrzeska oraz Inspektoria Pilska Salezjanów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama