Nowy numer 2/2021 Archiwum

Adoptuj biskupa! Nowa akcja Fundacji "SMS z Nieba"

Akcja ruszyła w Wielki Czwartek. Może do niej przystąpić każdy, kto czuje potrzebę modlitwy za pasterzy Kościoła w formie konkretnego zobowiązania.

To kolejna inicjatywa koszalińskiej Fundacji "SMS z Nieba". Jak mówi ks. Rafał Jarosiewicz, jej prezes, chodzi o podjęcie zobowiązania do konkretnej modlitwy za ludzi, którzy podejmują szczególnie ważne decyzje dla Kościoła i kraju.

Wcześniej bowiem sporym sukcesem cieszyła się akcja duchowej adopcji polityków, którą fundacja zaproponowała podczas kryzysu parlamentarnego w roku 2017. Modlitwę za konkretnych posłów zadeklarowało wtedy ponad 18 tys. osób.

Tym razem chodzi o biskupów. Jak podają organizatorzy, istotą akcji jest z osobiste - modlitewne i uczynkowe wstawiennictwo do Pana Jezusa o pomoc w sprawowaniu urzędu zgodnie z wolą Boża i o dobre i święte życie dla konkretnego biskupa.

Szczegóły dotyczące inicjatywy można znaleźć na stronie internetowej www.duchoweadopcje.pl. Jest tam wciąż możliwość przystąpienia do duchowej adopcji polityka, a także informacje o duchowej adopcji dziecka poczętego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama