Nowy numer 03/2020 Archiwum

Adoptuj biskupa! Nowa akcja Fundacji "SMS z Nieba"

Akcja ruszyła w Wielki Czwartek. Może do niej przystąpić każdy, kto czuje potrzebę modlitwy za pasterzy Kościoła w formie konkretnego zobowiązania.

To kolejna inicjatywa koszalińskiej Fundacji "SMS z Nieba". Jak mówi ks. Rafał Jarosiewicz, jej prezes, chodzi o podjęcie zobowiązania do konkretnej modlitwy za ludzi, którzy podejmują szczególnie ważne decyzje dla Kościoła i kraju.

Wcześniej bowiem sporym sukcesem cieszyła się akcja duchowej adopcji polityków, którą fundacja zaproponowała podczas kryzysu parlamentarnego w roku 2017. Modlitwę za konkretnych posłów zadeklarowało wtedy ponad 18 tys. osób.

Tym razem chodzi o biskupów. Jak podają organizatorzy, istotą akcji jest z osobiste - modlitewne i uczynkowe wstawiennictwo do Pana Jezusa o pomoc w sprawowaniu urzędu zgodnie z wolą Boża i o dobre i święte życie dla konkretnego biskupa.

Szczegóły dotyczące inicjatywy można znaleźć na stronie internetowej www.duchoweadopcje.pl. Jest tam wciąż możliwość przystąpienia do duchowej adopcji polityka, a także informacje o duchowej adopcji dziecka poczętego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama