GN 20/2019 Archiwum

Modlitwa jak lina

– Jesteście tymi, którzy wołają do Boga także za tych wielu w świecie i w naszej diecezji, którzy nigdy się nie modlą – mówił bp Edward Dajczak do uczestników pielgrzymki Żywego Różańca do Skrzatusza.

Do diecezjalnego sanktuarium na doroczne spotkanie zjechało się prawie 2 tys. członków róż różańcowych. To tylko niewielki procent tych, którzy codziennie odmawiają tę modlitwę. Gdyby zebrać wszystkich członków Żywego Różańca w diecezji, uzbierałoby się całkiem spore miasteczko.

– W 2017 r. staraliśmy się policzyć i wyszło nam, że jest nas ponad 20 tys. w diecezji. Jest to najliczniejsza wspólnota modlitewna, obecna niemal we wszystkich naszych parafiach – cieszy się ks. Paweł Wojtalewicz, moderator diecezjalny Żywego Różańca.

Dostępne jest 14% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL