Nowy numer 08/2020 Archiwum

Samotność? Mam przecież Jezusa!

87-letnia słupszczanka Leontyna Łodziewska inspiruje – życiem pełnym harmonii, modlitwy, humoru, troski o innych. Choć od ćwierćwiecza jest wdową, dzięki wierze nie czuje się osamotniona. Zamiast gorzknieć w fotelu, woli tańczyć walce Straussa.

Pani Lonia (od razu prosi, by tak ją nazywać) ma w sobie ikrę. Jest elegancka, pogodna i cieszy się wszystkim wokół. Choć porusza się po trzypokojowym mieszkaniu ostrożnie, kroczek za kroczkiem, co rusz zrywa się z miejsca, wędruje do zdjęć zawieszonych na ścianach, zagląda do szuflad z pamiątkami. Chce opowiadać, nie tyle o sobie, ile o innych. Przygotowała dziesiątki doradców życia rodzinnego w naszej diecezji, a za całokształt swojej pracy na rzecz Kościoła otrzymała liczne wyróżnienia. Dziś otaczają ją nowi podopieczni: ci, za których się modli. Bo ta kobieta bez działania żyć nie może. Jej nowa misja to wstawianie się za ludźmi.

Dostępne jest 6% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama