GN 08/2020 Archiwum

Pomóżmy polskim gościom z Ukrainy

Polskie dzieci z Żytomierza zagoszczą w czerwcu nad polskim morzem. Caritas liczy, że wrócą na Ukrainę obdarowani wspomnieniami i… paczkami.

Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej zaprosiła na wypoczynek dzieci z Żytomierza i okolic. To już kolejna wizyta polonijnych dzieci w diecezjalnych ośrodkach Caritas. Kolonia odbędzie się od 5 do 19 czerwca w kołobrzeskim ośrodku pw. Aniołów Stróżów.

By lepiej poznać Polskę jako kraj swoich przodków, ukraińscy goście skorzystają z atrakcji regionu: wycieczek krajoznawczych, do parków rozrywki czy rejsu statkiem po Bałtyku. A także z zajęć integracyjnych: zawodów sportowych, warsztatów historycznych, artystycznych i tanecznych.

Caritas pragnie, by nasi mali rodacy wrócili do swoich domów z paczkami żywnościowymi. Wszystkich, którzy chcieliby pomóc w zbiórce tych darów, prosi o dostarczenie produktów o przedłużonej trwałości (takich jak makaron, cukier, słodycze, olej) do sekretariatu Caritas mieszczącego się na ul. Domina 8 w Koszalinie, czynnego od poniedziałku do czwartku od 9.00 do 16.00.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama