Nowy numer 08/2020 Archiwum

Czekanie na Zesłanie

Od czwartku 6 czerwca w Koszalinie rozpoczynają się rekolekcje przed Zesłaniem Ducha Świętego. W przygotowaniu do uroczystości pomagać będzie o. Jose Maniparambil z Indii.

Trzydniowe rekolekcje odbędą się w koszalińskim kościele pw. Ducha Świętego. Rozpoczną się w czwartek 6 czerwca Mszą św. o godz. 18.

- Podczas rekolekcji w szczególny sposób chcemy się modlić o owoce Ducha Świętego dla tej ziemi - naszego miasta Koszalina, jaki i dla całej diecezji, naszych pasterzy, aby Duch Święty przemieniał oblicze tej ziemi i naszych serc - zaprasza ks. Piotr Kozłowski.

Ćwiczenia duchowe przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego poprowadzi ojciec Jose Maniparambil z Indii. Przyświecać im będzie hasło:"Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi... tej ziemi!". 

Wstęp wolny. 
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama