GN 14/2020 Archiwum

W walce o czystą miłość. Męskie spotkanie w Skrzatuszu

Spotykają się raz w miesiącu. Modlą się i rozmawiają o męskich sprawach. W piątek 28 czerwca tematem przewodnim będzie czysta miłość.

Męskie Boże Rozmowy to owoc rekolekcji prowadzonych przez bp. Edwarda Dajaczka dla panów. Mężczyźni poprosili o możliwość cyklicznego spotykania się w Domu Matki Bożej w Skrzatuszu.

Comiesięczne wieczorne spotkania to zaproszenie do dialogu: najpierw z Panem Bogiem, potem ze sobą nawzajem. Męskie spotkanie otwiera Msza św., potem dyskutują na temat przewodni w danym miesiącu. Tematy rozmów zawsze związane są z codzienności, z przeżywaniem męskości, z trudnością bycia mężczyzną we współczesny świecie.

Najbliższe Męskie Boże Rozmowy w Skrzatuszu odbędą się w piątkowy wieczór 28 czerwca. Początek o godz. 18. Spotkanie jest otwarte. 

Organizatorem są mężczyźni zaangażowani w dzieło i przewodnik duchowy ks. Paweł Haraburda.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama