Nowy Numer 28/2019 Archiwum

Nie pominąć nikogo

Siedem kościołów, osiem dni, siedmioro ewangelizatorów. W człopowskiej parafii odbywa się wiele spotkań, których głównym tematem jest Dobra Nowina.

W niedzielę 30 czerwca zakończyła się ośmiodniowa akcja ewangelizacyjna w parafii Człopa. Ewangelizatorzy z koszalińskiego Domu Miłosierdzia Bożego (świeccy oraz Bracia Miłosiernego Pana) wraz z diakonem i kapłanem obecni byli na Mszach św. w kościołach filialnych, a w kolejnych dniach wracali do każdej z wiosek, by przeżyć z mieszkańcami dzień. Spędzili ten czas na zabawie i katechezie z dziećmi, rozmowach i modlitwach z gospodarzami w ich domach, na Mszy św. i procesji z Najświętszym Sakramentem przez wioskę. Na koniec organizowano natomiast wspólne ognisko. – Naszym celem jest dotrzeć do wszystkich miejsc w parafii, nawet tam, gdzie nie ma kościołów. Nie pominąć nikogo, żadnego domu, choćby na końcu wioski – mówi odpowiedzialny za akcję neoprezbiter ks. Piotr Towarnicki.

Dostępne jest 17% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL