Nowy Numer 28/2019 Archiwum

Drugą połowę musimy zagrać inaczej

− Mam wrażenie, że w Kościele zgasło światło – ktoś wyłączył prąd, bo ktoś nie zapłacił rachunków. Trzeba włączyć wszystkie bezpieczniki na nowo. A to jest możliwe tylko wtedy, gdy podłączymy się do jedynego prawdziwego źródła: do krzyża Jezusa Chrystusa − mówił Maciej Bodasiński na Świętej Górze Polanowskiej.

Reżyser, scenarzysta, współtwórca akcji Różaniec do Granic i Wielkiej Pokuty był gościem ostatniego przed wakacjami męskiego spotkania na Świętej Górze Polanowskiej. We franciszkańskiej pustelni dawał świadectwo swojego życia i zapraszał do udziału w najnowszej ogólnopolskiej inicjatywie, która odbędzie się we wrześniu.

Dostępne jest 7% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL