Nowy numer 32/2020 Archiwum

Trwają zapisy na pielgrzymkę do Myśliborza

19. Piesza Pielgrzymka Miłosierdzia z Koszalina do Myśliborza wyruszy 16 sierpnia z katedry. W tym roku hasłem pielgrzymki są słowa z Ewangelii wg św. Jana: "Trwajcie w miłości mojej".

Pielgrzymka rozpocznie się Mszą św. w koszalińskiej katedrze 16 sierpnia o godzinie 7 rano. Pielgrzymi będą mieli do pokonania 220 kilometrów. Dotrą do Myśliborza 24 sierpnia. Tego dnia przeżyją wieczorne czuwanie modlitewne w sanktuarium.

Następnego dnia (25.08) będą uczestniczyć we wspólnym świętowaniu urodzin św. Faustyny.

Wszelkie informacje można uzyskać u koordynatora pielgrzymki ks. Grzegorza Szymanowskiego - tel. 500 728 813 lub pisząc na adres: grzegorz.szymanowski2@wp.pl lub w sekretariacie pielgrzymki u p. Nikoli Jedynak - tel. 724 129 634.

Podobnie jak w zeszłym roku do Myśliborza wyruszy też grupa rowerowa z parafii pw. Wniebowzięcia NMP ze Złocieńca. Pielgrzymi wyjeżdżają w trasę 24 sierpnia. Dołączą do pątników pieszych z Koszalina następnego dnia

Trwają zapisy na pielgrzymkę do Myśliborza   Grupie rowerowej ze Złocieńca przewodzi ks. Wiesław Hnatejko, zmartwychwstaniec. ks. Wojciech Parfianowicz /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama