Nowy numer 49/2019 Archiwum

W Wałczu i w Słupsku pomaszerują w dobrej sprawie

W Wałczu 8 września odbędzie się 6. Marsz dla Życia i Rodziny, natomiast tego samego dnia w Słupsku ulicami miasta przejdzie 7. Marsz dla Jezusa.

Wałeckie spotkanie rodzin i wszystkich, którzy chcą zaznaczyć ważne miejsce rodziny w społeczeństwie, rozpocznie się Mszą św. w kościele pw. św. Mikołaja o 13.15.

Po niej, ok. 14.15, 6. Marsz dla Życia i Rodziny wyruszy z pl. Wolności. Zakończy się festynem rodzinnym przy Wałeckim Centrum Kultury.

W programie przewidziany jest koncert zespołu Soudarion oraz duetu Dominiki i Damiana Ptaków, stoisko pro life, konkursy, zabawy integracyjne dla rodzin, dmuchane zamki i stoiska gastronomiczne.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Familia et Miraculum Vitae.


Słupski 7. Marsz dla Jezusa rozpocznie się Mszą św. pod przewodnictwem bp. Krzysztofa Włodarczyka.

Program wydarzenia:

  • 13.00 - Msza św. w sanktuarium św. Józefa
  • 14.30 - wyjście z kościoła św. Józefa na ul. Szczecińską
  • 14.30-15.30 - przejście ulicami: Szczecińską (dwoma pasami jezdni w dół ulicy do wiaduktu), Tuwima, pl. Dąbrowskiego, Deotymy
  • ok. 15.30 - wejście na pl. Zwycięstwa i koncert do godziny 17.00

Organizatorem wydarzenia jest Szkoła Nowej Ewangelizacji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama