Nowy numer 08/2020 Archiwum

Internetowy Żywy Różaniec Ruchu Światło-Życie. W październiku rusza kolejna edycja akcji

Przez cały październik w ramach akcji codziennie odmawiany jest cały Różaniec. Jedna osoba modli się jedną dziesiątką. Potrzeba więc 620 osób. Wciąż są wolne miejsca. Intencja jest bardzo ważna.

Osoby zaangażowane w Internetowy Żywy Różaniec będą modlić się o potrzebne łaski dla posługujących w Kościele koszalińsko-kołobrzeskim biskupów, kapłanów, diakonów i kleryków, ale nade wszystko błagać o nowe powołania kapłańskie.

W wystosowanym niedawno apelu bp Edward Dajczak napisał: "Powołanym, rozeznającym drogę młodym ludziom potrzeba modlitwy - naszej modlitwy. W diecezji przeżywamy trudny moment malejącej wciąż liczby kandydatów do kapłaństwa. W tej sytuacji potrzeba naszego modlitewnego myślenia o tym, że nie może zabraknąć tych, którzy w naszych kościołach będą celebrowali dla nas Eucharystię, będą odwiedzali chorych z sakramentalną posługą czy jednali nas z Bogiem. Proszę Was, twórzmy pozytywny klimat w rodzinach i parafiach wobec tych, których Pan Bóg powołuje".

Dlaczego oazowy Żywy Różaniec nosi nazwę internetowego? Ponieważ zapisy do róż odbywają się przez internet. Dzięki temu zasięg terytorialny tej wyjątkowej róży jest praktycznie nieograniczony.

Zapisy oraz aktualny stan tabeli z poszczególnymi tajemnicami na stronie Ruchu Światło-Życie w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama