Nowy numer 08/2020 Archiwum

Rekrutacja na podyplomowe studia teologiczne w Koszalinie została przedłużona

Instytut Teologiczny w Koszalinie prowadzi 2-letnie studia podyplomowe dla absolwentów teologii, a także dla nauczycieli i absolwentów innych kierunków.

Studia dla magistrów teologii dają możliwość podejścia do egzaminu licencjackiego i ewentualnego podjęcia pracy nad doktoratem. Jest to propozycja dla księży, osób konsekrowanych oraz świeckich zainteresowanych pogłębieniem ukończonych wcześniej studiów. Zjazdy odbywają się w środy w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie.

Druga propozycja skierowana jest do nauczycieli lub absolwentów innych kierunków, którzy chcą głębiej poznać swoją wiarę. Ukończenie tych studiów daje też uprawnienia do nauczania religii w szkole. Wymagane przygotowanie pedagogiczne można również uzupełnić w toku studiów podyplomowych. Zajęcia odbywają się w soboty w Wyższym Seminarium Duchownym w Koszalinie.

Rekrutacja kończy się 19 października. Wszelkich informacji udziela sekretariat Instytutu Teologicznego: tel. (94) 345 90 22, e-mail: sekretariat@itkoszalin.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama