GN 14/2020 Archiwum

Goście z Aleppo w Koszalinie. Spotkanie w ramach programu "Rodzina Rodzinie"

24 września w ramach programu Caritas "Rodzina Rodzinie" w koszalińskiej katedrze odbędzie się spotkanie Syryjczykami z Aleppo.

Delegacja z Kościoła syriacko-prawosławnego oraz z organizacji partnerskiej Christian Hope Center Aleppo opowie o aktualnej sytuacji w Syrii. Mieszkańcy tego kraju podzielą się swoimi osobistymi doświadczeniami z perspektywy osób, które przeżyły dramat wojny. Opowiedzą również o motywacji, dzięki której zostali w swojej ojczyźnie i planują w niej przyszłość.

Delegacja składa się z 3 osób - ks. Butrusa Kassisa, koordynatora pomocy w Kościele syriacko-prawosławnym, Ramy Dabboul - koordynator projektu “Rodzina Rodzinie” w Syrii oraz Adela Janji - kierownika działu komunikacji Christian Hope Center w Aleppo.

Spotkanie w Koszalinie, które odbędzie się we wtorek 24 września, rozpocznie się o godz. 18 w katedrze Mszą św. z modlitwą o pokój na świecie. Następnie o godz. 19 z syryjskimi gośćmi będzie można się spotkać na plebanii katedralnej w sali 103. Nazajutrz spotkają się oni z uczniami koszalińskiego V LO.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama