Nowy numer 08/2020 Archiwum

Dni Otwarte w kołobrzeskim hospicjum stacjonarnym

Placówka zaprasza 25 września w godz. 9-16 wszystkich chętnych, którzy chcą zobaczyć ją od środka.

Dni Otwarte służą nie tylko pokazaniu miejsca, ale przede wszystkim umożliwiają zapoznanie się z systemem opieki nad osobami terminalnie chorymi.

Kołobrzeskie hospicjum stacjonarne zostało otwarte w roku 2017. Dysponuje 25 miejscami. Opieką objęci są nie tylko chorzy, ale także ich bliscy. O kołobrzeskiej placówce pisaliśmy w naszym materiale.

Hospicjum mieści się przy ul. Radomskiej 10a.

W diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, oprócz Kołobrzegu, hospicja stacjonarne działają w: Darłowie, Koszalinie, Słupsku i Szczecinku. Placówki w Darłowie i Szczecinku prowadzone są przez podmioty kościelne. Niebawem zostanie też otwarte hospicjum w Pile.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama