Nowy numer 03/2020 Archiwum

Warsztaty muzyki liturgicznej w Szczecinku

Niewiele czasu zostało, by zapisać się na warsztaty prowadzone przez najlepszych kompozytorów sakralnych w Polsce. Paweł Bębenek, Hubert Kowalski i Piotr Pałka poprowadzą w Szczecinku trzydniowe zajęcia pod hasłem "Płomień Ducha".

Zaproszenie do udziału w spotkaniu skierowane jest do wokalistów oraz instrumentalistów. Przez trzy dni, od 8 do 10  listopada, dzięki profesjonalizmowi, talentom i doświadczeniu prowadzących uczestnicy spotkania będą rozwijać swoje muzyczne umiejętności i wrażliwość na piękno śpiewu liturgicznego.

Warsztaty odbędą się w parafii pw. Ducha Świętego w Szczecinku. Zapisy, w nieprzekraczalnym terminie do 25 października, należy przesyłać na adres email: muzykaszczecinek@gmail.com. Formularz zgłoszeniowy do do pobrania na stronie http://www.parafiaduchaswietego.fnp.pl

Rozpoczęcie warsztatów: 8 listopada godz. 15. Zakończenie: 10 listopada Mszą św. o godz. 12.30.  

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama