Nowy numer 50/2019 Archiwum

Ministranckie szachy. 4 Diecezjalne Mistrzostwa

W ubiegłym roku najlepszą szachową drużyną byli ministranci katedralni. Jak będzie w tym roku okaże się w 16 listopada. Można już zgłaszać swój udział w szachowych zmaganiach.

Koszaliński Klub szachowy „Hetman” i katedralny oddział Akcji Katolickiej zapraszają na IV Mistrzostwa w Szachach Ministrantów Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Zawodnicy powalczą o zwycięstwo drużynowo i indywidualnie w swoich kategoriach wiekowych.

– W tym sporcie doświadczenie się przydaje, ale wiek nie ma znaczenia. Są zawodnicy z przedszkola, którzy potrafią ograć dorosłych – zapewnia Marek Plust, prezes oddziału parafialnego Akcji Katolickiej przy parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Koszalinie, a zarazem motor napędowy mistrzostw.

Mistrzostwa odbędą się 16 listopada (sobota) w Koszalinie. Zmagania toczyć się będą w sali 103 przy ul. Bolesława Chrobrego 7. Start o godz. 10.

Rozgrywki prowadzone są w systemie 7 rund po 15 minut na zawodnika. Organizatorzy przewidzieli puchar dla zwycięzców, medale w klasyfikacjach wiekowych oraz upominki i dyplomy dla wszystkich zawodników.

Zgłoszenia: Marek Plust tel. 502 437 683; e-mail szachy@akcjakatolicka.org lub przez stronę http://www.chessarbiter.com/.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama