Nowy numer 50/2019 Archiwum

Rekolekcje po stracie dziecka

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej organizuje w Skrzatuszu rekolekcje dla osieroconych rodziców.

Rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka odbędą się w dniach 13-15 marca 2020 r. w Domu Rekolekcyjnym w Skrzatuszu koło Piły.

Są to rekolekcje adresowane do rodziców, którzy stracili dzieci w różnych okolicznościach: poronienia, wypadku, choroby, samobójstwa.

W programie trzydniowego spotkania są Msza św., konferencje, rozmowy. Ekipę prowadzącą tworzą duszpasterze, psychologowie oraz rodzice po stracie, którzy już przepracowali w sobie traumę związaną ze śmiercią dziecka. 

Na rekolekcje mogą przyjechać małżonkowie oraz osoby indywidualne.

Rekolekcje organizowane są przez Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Koszalińsko- Kołobrzeskiej. Zapisy pod numerem telefonu 696 918 401 lub mailowo na adres: rekolekcje.stratadziecka@gmail.com. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama