Nowy numer 50/2019 Archiwum

Integracja, szkolenie, pomoc

Po raz pierwszy z inicjatywy diecezjalnego Duszpasterstwa Chorych i Służby Zdrowia spotkali się kapelani posługujący w szpitalach, hospicjach i domach pomocy społecznej.

Jak zauważa ks. Dawid Andryszczak, wspólny przedpołudniowy czas ma kilka wymiarów, które mogą pomóc duszpasterzom posługującym wśród chorych. – Po pierwsze, ta sesja ma charakter integracyjny. Po drugie, dobrze mieć fachowy warsztat do pracy z chorym. Po trzecie, to doskonała okazja, żeby przedyskutować harmonogram wydarzeń przygotowywanych przez duszpasterstwo na najbliższy czas – podkreśla diecezjalny duszpasterz chorych i służby zdrowia.

Dostępne jest 28% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama