Nowy numer 50/2019 Archiwum

Urzekająca kawa w Koszalinie. Spotkanie w "Kawie z Duszą"

O autorytetach i świętych kobietach panie będą miały okazję porozmawiać przy dobrej kawie i w miłym gronie. Kolejne spotkanie cyklu odbędzie się 25 listopada.

Na rozmowy o sile i pięknie kobiecości zapraszają organizatorki projektu "Urzekająca kawa w Koszalinie". Spotkanie odbędzie się 25 listopada (poniedziałek) o godzinie 17.45 w kawiarni "Kawa z Duszą" na ul. Dzieci Wrzesińskich 9/2.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych, jednak ilość miejsc jest ograniczona, dlatego należy zarezerwować miejsce na czas spotkania u Joanny Dworaczek.

"Urzekające kawy w mieście" są częścią katolickiego projektu "Urzekająca", skupiającego nastolatki, singielki, mężatki, młode mamy i kobiety dojrzałe, które chcą odkrywać swoją kobiecość i dzielić się wzajemnie doświadczeniami. Paniom patronuje św. Joanna Beretta Molla, a wzorem kobiecości jest Maryja – najbardziej urzekająca z niewiast.

"Urzekająca kawa w Koszalinie" jest obecna w Koszalinie od stycznia tego roku. Urzekające formują się również poprzez cykliczne kursy w internecie (podejmując takie tematy jak: "Silna i zdecydowana" czy "Zarządzanie czasem da katoliczek"), Msze św. dla kobiet (w parafii pw. św. Wojciecha i pod opieką duszpasterską ks. dr Dariusza Wypycha) i grupy dzielenia w oparciu o cytaty z Pisma Świętego. Raz w roku organizowana jest ogólnopolska konferencja stacjonarna. Tworzą społeczność w przestrzeni internetowej poprzez fanpage "Być kobietą urzekającą" oraz grupę "Urzekająca to ja!".

Projekt "Urzekająca" rozwija się za aprobatą Episkopatu Polski i krajowego duszpasterza kobiet bp. Wiesława Szlachetki oraz pod patronatem Agaty Kornhauser-Dudy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama