Nowy numer 50/2019 Archiwum

Wejść w Adwent uwielbiając

Dom Miłosierdzia Bożego zaprasza koszalińskie wspólnoty do trwającego 25 godzin uwielbienia. To sposób na radosne wejście w Adwent.

U progu Adwentu Dom Miłosierdzia Bożego zaproponował koszalińskim wspólnotom poprowadzenie 25-godzinnego uwielbienia. Od piątkowego wieczoru 29 listopada przez ponad dobę rozlegnie się tu śpiew i modlitwa.

Wydarzenie rozpocznie się Mszą św. o godz. 19 w kaplicy w kaplicy domu, a zakończy Mszą w sobotę o godz. 19.

Pierwsze takie uwielbienie odbyło się rok temu i trwało 27 godzin. – Tak jak w ubiegłym roku, w ten sposób chcemy przygotować się do Adwentu – informuje Monika Musioł z Domu Miłosierdzia. – Chcemy, żeby takie nieustanne uwielbienie na rozpoczęcie Adwentu stało się naszą tradycją.

Dwugodzinne dyżury podejmą koszalińskie wspólnoty. Prócz gospodarzy (którzy poprowadzą czuwanie w piątek od godz. 22 do północy) będą to m.in. Neokatechumenat, Szkoła Maryi i Jezusa z Nazaretu, Odnowa w Duchu Świętym, KSM, Wspólnota Emmanuel, Drzewo Życia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama