GN 47/2020 Archiwum

Wrocław czeka na was!

Już tylko kilka dni pozostało do zakończenia rejestracji uczestników Europejskiego Spotkania Młodych we Wrocławiu. Jeśli jeszcze nie masz planów na Sylwestra, to kilka dni w stolicy Dolnego Śląska może być doskonałą propozycją.

Europejskie Spotkanie Młodych odbędzie się we Wrocławiu od 28 grudnia 2019 r do 1 stycznia 2020. Weźmie w nim udział ponad 15 tys. młodych ludzi z kilkudziesięciu krajów. Wspólnie będą się bawić i modlić, a zakwaterowanie znajdą u gościnnych rodzin.

Taizé: European Meeting in Wroclaw.
Taizé

ESM jest organizowane przede wszystkim z myślą o młodych ludziach w wieku od 17 do 35 lat. Jednak w wyjątkowych sytuacjach mogą wziąć nim udział zarówno osoby młodsze, jak i starsze. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem we wrocławskim etapie "pielgrzymki zaufania przez ziemię" zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajduje się na www.taize.fr/pl. Zapisy zakończą się w poniedziałek 9 grudnia.

W diecezji działają także punkty przygotowań. 

Za wyjazd w Koszalinie odpowiada ks. Tomasz Wołoszynowski (katedra), tel. 502 671 551.

W Pile grupę organizuje ks. Andrzej Pawłowski (duszpasterz akademicki, parafia pw. MB Wspomożenia Wiernych), tel. 602 385 362.

Grupa powstaje również w Świdwinie, przy parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Tu zgłoszenia przyjmuje ks. Grzegorz Toporkiewicz, tel. 662 800 979.

Zachęcamy również do przeczytania i obejrzenia naszych materiałów na przygotowanej przez redakcję "Gościa" stronie internetowej www.esmwroclaw.gosc.pl. Przybliżamy na niej przygotowania do ESM i będziemy relacjonować jego przebieg. Bardziej szczegółowy program spotkania można znaleźć tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama